سیستم جالبی برای تهیه نقشه

دراین روش با استفاده از ایستگاههای موجود زمینی به دقتهای بالایی

برای تهیه نقشه میتوان رسید.          

    ورود هولولنز مایکروسافت به صنعت ساختمان با همکاری شرکت تریمبل

   در معماری، مهندسی و صنعت ساخت و ساز در بیشتر مواقع مردم در رویارویی با طرح ها

   و نقشه های ساده کاغذی، تلاش می کنند تا نقشه های دو بعدی را به صورت سه بعدی مجسم

   کنند

         

شرکت جامع سوآن در سال 1374 با هدف ایجاد بستری مناسب برای فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات نقشه برداری ، ایجاد کند ، تاسیس و در همین راستا با شرکتهای مختلف تولید کننده تجهیزات فوق وارد مذاکره شد و از آنجایی که تحریمهای بین المللی بر علیه کشورمان ایران ، اجرا شده بود، در نهایت با شرکت نیکون ژاپن قرارداد نمایندگی در سال 1380 منعقد شد که نتیجه آن معرفی تجهیزات نقشه برداری با کیفیت و دوام بالای شرکت نیکون به بازار ایران و در نهایت بعنوان یکی از برندهای معروف و در کنار سایر شرکتهای تولید کننده، قرار گرفت. چنانکه مطالعات این شرکت نشان میداد ، نیکون بعنوان شرکت تولید کننده تجهیزات نقشه برداری در ایران دارای مجبوبیت کمی بود که با تلاش و معرفی تجهیزات فوق در ایران ، هم اکنون دارای سهم قابل قبولی ار بازار را داراست.

شرکت جامع سوان با بهره گیری از مهندسان با تجربه دارای تعمیرگاه مجهز به کلیه دستگاههای مورد نیاز جهت تعمیر و خدمات پس از فروش در ایران بوده و کلیه گواهینامه ای معتبر و مورد نیاز جهت ارائه خدمات در حد استانداردهای بین المللی را اخذ نموده است.

شرکت جامع سوآن بعنوان اولین دارنده گواهینامه رسمی   ISO17025  از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بعنوان مودی سرویسهای استاندارد در ایران میباشد .

تماس با ما

آدرس: تهران - خیابان مطهری - خیابان کوه نور - کوچه دوم - پلاک 19 – واحد5

تلفن تماس: 88506505-021

ایمیل: info@soan.co

JoomShaper